gminadobra.info

Budowa dróg na osiedlu Sportowe

W dniu 18 marca w klubie w Dobrej w godzinach od 14.00 – 16.30 odbyło się spotkanie mieszkańców, urzędników oraz projektantów w celu konsultacji i przedstawienia projektu budowy dróg na osiedlu „Sportowe” w miejscowości Dobra w ramach zadania: „Budowa dróg na osiedlu „Sportowe” w Dobrej”.

Celem opracowania jest budowa dróg osiedlowych na osiedlu „Sportowe” w Dobrej, który obejmuje ulice Tulipanową, Frezjową, Kameliową, Konwaliową oraz ul. Paproci. W ramach opracowania zakłada się poprawę bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy poprzez budowę sieci dróg z kostki betonowej, budowę wyniesionych skrzyżowań mających na celu zmniejszenie prędkości na osiedlu, budowę chodników oraz zjazdów do przyległych posesji.

Szerokość jezdni zaprojektowana jest zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, tj. 5,00 m lub 6,00 m (szczegóły na projekcie zagospodarowania terenu). Szerokość chodników – 2,00 m.

Informujemy, że dokumentacja projektowa została udostępniona dla zainteresowanych również w Urzędzie Gminy Dobra Wydział ds. Komunalnych i Inwestycji, ul. Graniczna 24a, pok. nr 3.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z projektem i składania ewentualnych uwag do projektu na załączonym druku do dnia 31 marca 2019 roku.

Uwagi do projektu należy składać do sekretariatu Urzędu Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16 a, ul. Graniczna 24 a, oraz drogą elektroniczną: gmina@dobraszczecinska.pl

Arkusz 1 >> pobierz (pdf)

Arkusz 2 >> pobierz (pdf)

Arkusz 3 >> pobierz (pdf)

Formularz zgłaszania uwag do projektu >> pobierz (doc)

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama

Proponowane artykuły