gminadobra.info

Czasowa organizacja ruchu na ulicy Spółdzielców

Na ulicy Spółdzielców od czwartku, 5 marca br. rozpoczęły się prace rozbiórkowe i ziemne na pierwszym odcinku przebudowywanej drogi.

W związku z czy zostanie prowadzona czasowa organizacja ruchu polegająca na wprowadzeniu ruchu wahadłowego na aktualnie przebudowywanym odcinku drogi. W zależności od realizacji prac na poszczególnych odcinkach drogi będzie ulegała zmianie czasowa organizacja ruchu.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.