gminadobra.info

Delikatesy Centrum „Wiklinowe” w Dobrej. Inny wymiar zakupów…

W sobotę w Dobrej otworzył kolejny sklep sieci „Delikatesy Centrum”. Jest to już druga placówka tego typu w naszej gminie.

Obecnie sieć franczyzowa Delikatesy Centrum obejmuje ponad 1000 sklepów w całej Polsce i stale rośnie. Filozofia firmy jest prosta i skuteczna zarazem. Wysokiej jakości produkty i usługi, w połączeniu tradycji i nowoczesności. To tylko niektóre z aspektów, które przyciągają klientów i dają przewagę nad konkurencją.

9-Delikatesy_Centrum_Dobra-Delikatesy Centrum wpisują się doskonale w środowisko lokalnej społeczności. Położone są w bliskim sąsiedztwie, dzięki czemu zawsze, gdy robimy zakupy, mamy je na wyciągnięcie ręki. Odwiedzając sklep „Delikatesów Centrum” na ulicy Wiklinowej w Dobrej, za kasą często możecie państwo spotkać sąsiada, którego znacie już od wielu lat. Delikatesy oferują to co najlepsze sprawdzone, świeże i w korzystnej cenie. Od lat kładziony jest mocny nacisk na wysoką jakość warzyw, wędlin i pieczywa. Pracownicy codziennie dokładają starań, by klienci wychodzili zadowoleni. Zaufanie Klienta w filozofii firmy jest głównym priorytetem

„Wybierając się na zakupy do naszej placówki masz pewność, że znajdziesz w niej zarówno lokalne specjały, jak i produkty znanych marek. Nasi dostawcy są sprawdzeni. Mamy do nich pełne zaufanie, więc i Ty możesz zaufać nam.”- pisze centrala sieci na swojej stronie internetowej.

Zachęcona filozofią firmy i możliwościami jakie daje ten rodzaj działalności gospodarczej pani Urszula Suchołbiak postanowiła właśnie z Delikatesami Centrum nawiązać współpracę.

– Mam duże doświadczenie w tej branży. Pracuje w handlu od ponad 35 lat. Delikatesy Centrum to nie przypadek to świadomy wybór – mówi właścicielka sklepu- Przede wszystkim w porównaniu do innych sieci mam duże możliwości w doborze proponowanego przeze mnie asortymentu. Daje nam to możliwość szybkiego reagowania na potrzeby klientów. Nie bez znaczenia jest tez fakt możliwości zawierania bezpośrednich umów z lokalnymi dostawcami. Oznacza to w praktyce że wiem z jakiego sadu pochodzą moje jabłka lub kto wyprodukował proponowaną przeze mnie wędlinę. Rynek lokalny i lokalne  ekologiczne produkty są dla mnie bardzo ważne – dodaje pani Urszula.

Co zamierza Pani zaproponować swoim klientom oprócz tradycyjnych i wszędzie dostępnych produktów ?

– Powierzchnia sklepu przy ulicy Wiklinowej to 150 m2. Jest to mało i jednocześnie wiele. U nas znajdzie nasz klient wszystko. Od bukietu kwiatów na urodziny, poprzez naturalne ekologiczne produkty do tradycyjnych ogólnie dostępnych produktów takich jak chleb szczeciński z piekarni „Kruszyna”. Będziemy też proponować naszym klientom bardziej wyszukane produkty takie jak wyroby klasztorne czy dobry wybór win.

Jakie są plany na przyszłość?

– Już w najbliższym czasie obok sklepu zostanie ustawiony paczkomat InPost. Będzie to znaczny skok jakościowy dla naszej społeczności. Po za tym  staramy się podpisać umowę na ogólnodostępny i powszechny bankomat. Zamierzam  po otwarciu wprowadzić opcje zakupu na telefon, a w przyszłości też online. Chcę dać przez to możliwość zakupów w sklepie osobom starszym i  klientom nie posiadającym własnego środka transportu. Zapraszam też do współpracy lokalnych dostawców. W przyszłym sezonie letnim  zamierzamy też uruchomić kawiarenkę na świeżym powietrzu. Pomysłów i energii mamy dużo, ale najważniejszy jest klient i jego potrzeby – stwierdza z przekonaniem pani Urszula.

 

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.

Reklama

Proponowane artykuły