gminadobra.info

Doposażenie terenu sportowo-rekreacyjnego w Rzędzinach

W tegorocznej edycji konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Granty sołeckie 2020” dofinansowanie w wysokości 10.000zł. otrzymało sołectwo Rzędziny. Rada sołecka wnioskowała o „Doposażenie terenu sportowo – rekreacyjnego”.

Dzięki pozyskanym środkom zakupiono i zamontowano na terenie sportowo-rekreacyjnym w miejscowości Rzędziny 7 szt. drewnianych ławostołów.

Realizacja projektu przyczyni się do integracji i aktywizacji społeczności lokalnej, a także ułatwi organizowanie imprez oraz poprawi jakość wypoczynku na tym obiekcie.

Gratulujemy Sołectwu!

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.

Reklama

Proponowane artykuły