gminadobra.info

Duor Vaah szuka sponsorów

DUOR VAAH, to przede wszystkim fantasy – nie jedna książka, nie jedna seria, a cały wszechświat, który powoli ukazuje się w formie prozy. Na chwilę obecną projekt znajduje się w pierwszej fazie rozwoju, czyli nakreślania głównych sił rządzących uniwersum oraz wątków przewodnich. „Mamy za sobą publikację pierwszego tomu DUOR VAAH zarówno w formie papierowej, jaki i e-book.” – czytamy na stronie, na której policzanin, Mateusz Wiśniewski zbiera fundusze na wydanie kolejnego tomu swojej ksiązki.

„Wbrew powszechnej opinii, fantasy nie jest wyłącznie dla dzieci. Tak też jest w przypadku DUOR VAAH. Opowiada bowiem nie o jednorożcach, baśniowych smokach, czy elfach. Nie! Głównym bohaterem jest szelma, złodziej, dyletant oraz malkontent, który próbuje jakoś poskładać swoje życie do kupy. Znajdziecie tu dużo krwi, przemocy, rozterek, a nawet refleksji postaci, których dzieje nie usiano płatkami róż. Zapoznacie się z wieloma indywidualnymi charakterami, których lepiej nie oceniać po pozorach.” – czytamy dalej na stronie https://wspieram.to/duorvaah

Główny cel zbiórki? Wydruk drugiego tomu powieści oraz dodruk pierwszego. Po pozytywnym odzewie ze strony czytelników, postanowiłem brnąć dalej w materię fantasy. Tak też powstał drugi tom DUOR VAAH, będący owocem długotrwałej oraz drobiazgowej pracy wielu osób. Historia toczy się dalej i nabiera dodatkowej pikanterii. Pada wiele odpowiedzi na trapiące Was pytania, lecz wątek dalej rozrasta się niczym korzenie wiekowego drzewa. Bowiem opowieść nie tylko idzie naprzód, ale również rzuca Was w wydarzenia sprzed kilku tysięcy lat, nim cały ten burdel dopiero się rozpoczął… Ponad 450 stron, 150 tyś słów, czyli trochę powyżej 1 miliona znaków, tyle wyniosła pierwsza część przygód w tymże świecie. Tak, liczby mnie kręcą – takie małe zboczenie.

Wydruk, redakcja, grafiki oraz kompozycja zostały ówcześnie sfinansowane przez samego autora, co, jak powszechnie wiadomo, nie należy do prostych zadań. Stąd też zbiórka, aby przyspieszyć publikacje oraz poszerzyć grono czytaczy DUOR VAAH!
Jeżeli ktoś chce pomóc w wydaniu ksiązki może przyłączyć się do zrzutki na ten cel na stronie https://wspieram.to/duorvaah . Na stronie tej można również ściągnąć sobie próbki tekstu Wiśniewskiego w formacie pdf.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.

Reklama

Proponowane artykuły