gminadobra.info

Gmina Dobra Biega

W ubiegłą sobotę, 21 września br. w Grzepnicy odbyła się już 12 edycja imprezy biegowej pn. „Gmina Dobra Biega”. Organizatorzy przygotowali dla biegaczy 2 trasy: 4 kilometrową i 10 kilometrową. Wszystkich uczestników imprezy przywitała Pani Teresa Dera – Wójt Gminy Dobra, która życzyła miłej zabawy.

W tym roku nasze zaproszenie przyjęli znani zawodnicy reprezentujący sporty walki: Grzegorz Puzoń – Mistrz Świata w taekwon-do oraz zawodnicy z klubu NAK MUAY THAJ trenujący tajski boks. Nasi goście przygotowali wspaniały pokaz i przybliżyli wszystkim obie dyscypliny sportu. Przed biegiem profesjonalną rozgrzewkę przeprowadził Mistrz Świata w kickboxingu Marcin Żuk, który jest mieszkańcem naszej gminy. Po zakończeniu biegu odbyło się losowanie nagród sportowych. Na naszą imprezę przybył również Pan Tomasz Grodzki – Senator RP, który ufundował i wręczył nagrody dla najmłodszych i dla najstarszego uczestnika biegów. Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Dobra oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Arkadiusza Króla, Sołtys Grzepnicy, OSP w Dobrej, Straży Gminnej w Dobrej oraz pracowników Urzędu Gminy Dobra za pomoc w organizacji tej imprezy.

Jerzy Trędowicz

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama