gminadobra.info

Jarmark Bożonarodzeniowy w Nowym Warpnie

7 grudnia br. na terenie lodowiska w Nowym Warpnie odbył się już po raz czwarty Jarmark Bożonarodzeniowy. Organizatorami wydarzenia byli: Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Nowym Warpnie, Nowowarpieński Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Gmina Nowe Warpno.

Świąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim mieszkańcom i przybyłym gościom. Na uczestników jarmarku czekały m.in. pyszne potrawy świąteczne i ręcznie wykonane ozdoby .

Wsparcia w organizacji wydarzenia udzielił m.in. Powiat Policki, który w tym dniu reprezentowany był przez Joannę Napiwodzką Wicestarostę Polickiego i Cezarego Arciszewskiego Przewodniczącego Rady Powiatu w Policach.

Agnieszka Rychlik-Bakalarz
Starostwo Powiatowe

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.