gminadobra.info

Jubileusz 50 rocznicy ślubu. Wręczenie medali nadanych przez Prezydenta RP

Miła uroczystość z okazji 50 lecia pożycia małżeńskiego spotkała Państwa Irenę i Czesława Sztylc.

Pół wieku temu 20 sierpnia powiedzieli sobie „tak” i 50 lat później również 20 sierpnia odebrali z rąk Wójt Gminy Dobra Teresy Dera medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Wójt Gminy życzyła państwu Sztylc  zadowolenia z każdego nowego dnia, przeżytego w szczęściu i zdrowiu, wypełnionego samymi pięknymi wspomnieniami.  Uroczystość ta z pewnością pozostanie w pamięci naszych jubilatów  jak i zgromadzonej rodziny i gości.

Redakcja Tygodnika Polickiego i gazety GminaDobra.info z okazji Złotych Godów życzy Państwu dalszej tak pięknej wspólnej wędrówki, przeżywania na nowo przygody Waszych serc i uświetnienia Waszej radości w pamięci wszystkich wokół.

Foto: UG Gmina Dobra

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.

Reklama

Proponowane artykuły