gminadobra.info

Kino letnie pod chmurką w Dobrej wystartowało

Około 120 osób wzięło udział w projekcji filmu „Wesele w Sorrento”, która odbyła się na terenie boiska sportowego Dobrej. Organizatorem kina letniego jest Stowarzyszenie My w Dobrej, które pozyskało środki z Budżetu Obywatelskiego.

– Chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego, abyśmy mogli się tu dziś spotkać — powiedział Jacek Kubiś organizator wydarzenia — Czyli Wam mieszkańcom, to Wy głosowaliście na ten projekt i to Wy tu dzisiaj przyszliście. Jaszcze raz dziękuje i zapraszam na projekcję.

Kina plenerowe w Polsce przeżywają renesans. W ciepłe letnie kinowe wieczory gromadzą nie tylko filmowych koneserów. Można przyjść z przyjaciółmi i rodziną obejrzeć film na świeżym powietrzu, zjeść np. pizzę czy inne rzeczy, których nie można jeść w kinie i to wszystko niedaleko od domu w fajnym klimacie.

Widzowie obejrzeli film komedię romantyczną „Wesele w Sorrento”, koprodukcja europejska, Występują: Pierce Brosnan, Trine Dyrholm, Reżyseria: Susanne Bier. Opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją do spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.

Zostaw komentarz

Reklama