gminadobra.info

Kino letnie pod chmurką w Dobrej

Podczas tegorocznego lata, na boisku sportowym w Dobrej odbędzie się kilka projekcji, na które wejdziemy za darmo. Będziemy mogli się wspólnie wybrać się w filmową podróż, w którą zabiorą nas najwięksi mistrzowie kina.

Parking znajduje się tuż przed boiskiem, a widzowie będą mogli zasiąść na ławeczkach. W przypadku chłodniejszych wieczorów prosimy o zabranie z sobą koców lub cieplejszych kurtek. Można tez zabrac ze sobą leżak albo meble kampingowe. Wyświetlamy filmy dla Was na ekranie 7 X 5 metrów z bardzo dodrą jakością dźwięku.

Kino letnie współfinasowane jest z Budżetu Obywatelskiego gminy Dobra. Na projekt BO Kino Letnie mieszkańcy Dobrej oddali 174 głosy. Serdecznie zapraszamy:

Jacek Kubiś autor i pomysłodawca projektu oraz Mariusz Lindner Prezes Stowarzyszenia My w Dobrej.

Podczas tegorocznego lata, na boisku przy Sportowej 7 w Dobrej odbędzie się aż osiem projekcji, na które wejdziemy za darmo. Będziemy mogli się wspólnie wybrać się w filmową podróż, w którą zabiorą nas najwięksi mistrzowie kina. Parking znajduje się tuż przed boiskiem, a widzowie będą mogli zasiąść na ławeczkach. W przypadku chłodniejszych wieczorów prosimy o zabranie z sobą koców lub cieplejszych kurtek.

Kino letnie współfinasowane jest z Budżetu Obywatelskiego gminy Dobra. Na projekt BO Kino Letnie mieszkańcy Dobrej oddali 174 głosy.

Serdecznie zapraszamy:
Jacek Kubiś autor  projektu oraz Mariusz Lindner prezes Stowarzyszenia My w Dobrej.

Kolejność filmów na pierwsze dwa tygodnie

  • 27.07.2018 godz. 21:00. Wesele w Sorrento – Komedia romantyczna, koprodukcja europejska, Występują: Pierce Brosnan, Trine Dyrholm, Reżyseria: Susanne Bier.
    „Wesele w Sorrento” opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją do spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.
  • 03.08.2018 godz. 21:00. Sugar Man – Muzyczny, Szwecja, Wlk. Brytania, Występują : Sixto Rodriguez, Stephen “Sugar” Segerman, Reżyseria:Malik Bendjelloul
    Uniwersalna i zaskakująca opowieść o potędze przypadku i roli szczęścia w ludzkim życiu. Ten trzymający w napięciu film przedstawia niewiarygodną, pełną niespodzianek, a do tego prawdziwą historię życia Sixto Rodrigueza, piosenkarza, któremu wróżono karierę większą niż Bobowi Dylanowi, a o którym… nikt nie słyszał.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.

Reklama

Proponowane artykuły