gminadobra.info

Kolejna edycja Fitness 50 +

Wójt Gminy Dobra Teresa Dera serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców w wieku 50 lat i więcej do udziału w kolejnej edycji Fitness 50+. Zajęcia odbywać się będą od 1 października 2019 roku do 13 czerwca 2020 r.

Harmonogram zajęć:

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej: wtorki, od 24 września, od 18.00 do 19.00,

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu: środy, od 25 września, od 19.30 do 20.30,

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie: soboty, od 28 września, od 9.00 do 10.00.

Szczegółowych informacji na temat zajęć udziela pani Izabela Dryjańska. Dane kontaktowe: tel.: 91 441 05 41, e-mail: projektyue@dobraszczecinska.pl.

Na zajęciach obowiązuje zmienne obuwie sportowe oraz wygodny strój gimnastyczny.

Wypełniony formularz rekrutacyjny należy złożyć do 20 września w sekretariacie Urzędu Gminy Dobra ul. Szczecińska 16 a oraz ul. Graniczna 24 a, w Wołczkowie: ul. Lipowa 51 lub przesłać elektronicznie na adres gmina@dobraszczecinska.pl.

Jednocześnie informujemy, że od października Gmina Dobra będzie organizować dla Pań zajęcia jogi oraz zajęcia „zdrowa miednica, zdrowy kręgosłup”. Rekrutacja na zajęcia zostanie przeprowadzona od 20 września b.r.

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama