gminadobra.info

Kolejne warsztaty z projektu „Być jak Elizabeth”

Dzięki współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek, odbyły się kolejne warsztaty z cyklu kreowanie wizerunku w ramach projektu „Być jak Elizabeth – II edycja” dofinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)”.

Tym razem mieszkanki partnerskich gmin Dobra i Blankensee uczyły sie poprawnie wykonywać makijaż dzienny oraz dobierać kosmetyki do swojego typu urody. Warsztaty w gościnnym Klubie w Wołczkowie poprowadziła Pani Dominika Żółtyńska, znakomita stylistka i wizażystka, na stałe współpracująca m.in. z TVP3.

Kolejne grupy warsztatowe będą spotykać się w Filiach Gminnego Centrum Kultury w Dołujach i Skarbimierzycach oraz w sali szkoleniowej w Blankensee, udostępnionej przez emerytowanego Burmistrza Pana Alfonsa Heinera.

Izabela Dryjańska

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama