gminadobra.info

Morsy z Dobrej w Ińsku

Drugiego lutego bieżącego roku trzeci dzień naszych zmagań. Po piątkowych zajęciach w hali sportowej w Dobrej i sobotnim ekstremalnym biegu z EXTREME WOLF w Grzepnicy, przyszedł czas i wyjazd na wspaniałą imprezę sportowo rekreacyjną MORŚwIŃSKO.

Dwudziestoosobowa Ekipa LZS Dobra i ponad 300 kolejnych uczestników tych morsujacych i towarzyszących zjechało do Ińska. Była to jedna z wielu imprez w 2020 roku, które uświetnią obchody 720 lecia nadania praw miejskich Ińsku. Organizatorem imprezy byli; Klub Morsiki IŃSKO, Burmistrz Ińska Jacek Liwak, Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS oraz firma Ilikesport . Szczególne podziękowania dla Tomasza Paciejewskiego, Prezesa Zachodniopomorskiego Zrzeszenia LZS za pomoc naszej ekipie.

W trakcie wręczania nagród, ekipa LZS Dobra wyróżniona została przez Zachodniopomorskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych za działalność sportową oraz propagowanie zdrowego stylu życia, dostaliśmy też ładny puchar i oficjalną  koszulkę startową z zaproszemiem na kolejna impreze bieg na Wieże w Ińsku pażdziernik 2020. Pozdrawiamy wszystkich.

Cezary MAGDA

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.