gminadobra.info

Najważniejsze to dobra zabawa

W sobotę, na Orliku w Dobrej odbyły się IV Gminne Igrzyska Ludowych Zespołów Sportowych. W klasyfikacji łącznej zwyciężyła reprezentacja LZS Dobra, drugi był LZS Buk, a trzeci LZS Dołuje.

W zawodach uczestniczyli reprezentanci dziewięciu kół. Sportowców przywitała wójt gminy Dobra Teresa Dera oraz przewodniczący Gminnego Zrzeszenia LZS Andrzej Grochowski. Organizatorzy przygotowali siedem konkurencji: strzały do tarczy z pistoletu pneumatycznego, łucznictwo, mini golf, gra w bule (kule), rzuty do kosza, odbijanie piłki rakietą tenisową oraz tor przeszkód.

Tradycyjnie wszyscy otrzymali dyplomy, a najlepsze zespoły puchary. DJ, Foto: Anna Grochowska.

Oto klasyfikacja końcowa:

IV Gminne Igrzyska LZS – wyniki:

1. LZS Dobra – 64 pkt.
2. LZS Buk – 51 pkt.
3. LZS Dołuje – 48 pkt.
4. LZS Bezrzecze – 47 pkt.
5. LZS Stolec – 44 pkt.
6. LZS Łęgi – 43 pkt.
7. LZS Wołczkowo – 41 pkt.
8. LZS Grzepnica – 36 pkt.
9. LZS Skarbimierzyce – 34 pkt.

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama