gminadobra.info

(Nie)kiepski rozdanie, czyli Polickie Oskary 2019

Tygodnik Policki oraz gminadobra.info serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu polickiego i Czytelników na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 10 maja w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Siedleckiej w Policach. 

Tegoroczne Oskary już za nami. Czas więc na „Polickie Oskary”. Właśnie 10 maja, po raz pierwszy, zostaną wręczone te wyjątkowe nagrody, podczas Gali, której organizatorem jest Tygodnik Policki. Nagrody zostaną wręczone w 6 kategoriach: „Osobowość Roku”, „Sołtys Roku”, „Sportowiec Roku”, „Samorządowiec Roku”, „Inicjatywa Roku”, a także nagroda specjalna redaktora naczelnego Tygodnika Polickiego. O tym, kto zostanie nominowany w poszczególnych kategoriach, poinformujemy już za tydzień. Głosy będzie można oddawać na kuponach drukowanych na łamach Tygodnika Polickiego co tydzień, do końca kwietnia. 

Wielka Gala podsumowująca

Gala podsumowująca Plebiscyt „Polickie Oskary 2019” odbędzie się 10 maja o godzinie 18:00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ulicy Siedleckiej w Policach (dziękuję Panu dyrektorowi Waldemarowi Echaustowi za owocną współpracę). Będzie to wydarzenie, jakiego w Policach jeszcze nie było. Specjalnie zaprojektowana na tę okazję scena, wyjątkowa oprawa świetlna, ścianka, czerwony dywan i oczywiście występy gwiazd polskiego show biznesu. Tytuł Gali brzmi „(Nie)kiepskie rozdanie”. Nie bez powodu. Galę poprowadzą dla Państwa dwie sąsiadki – Marzena Kipiel-Sztuka (serialowa Halinka Kiepska) oraz Renata Pałys (serialowa Helena Paździoch) – gwiazdy serialu „Świat według Kiepskich”. Gwiazdami muzycznymi Gali będą Ewelina Lisowska oraz Patty. Wstęp na Galę będzie możliwy tylko dzięki nabyciu cegiełek, które przeznaczone zostaną na organizację imprezy. Koszt cegiełki to 40 złotych. Będzie je można nabyć w redakcji Tygodnika Polickiego przy ulicy Grunwaldzkiej od poniedziałku – 11 marca. Ilość cegiełek jest OGRANICZONA. 

Zaproszenie do współpracy

Chcielibyśmy by ta impreza przyczyniła się również do promocji lokalnych przedsiębiorców: firm, restauracji, piekarni, sklepów i wielu innych. Wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby pomóc przy organizacji tego wspaniałego wydarzenia, serdecznie zapraszam do współpracy. Oferujemy bardzo atrakcyjny pakiet reklamowy w zamian za wsparcie zarówno finansowe, jak i rzeczowe w postaci towarów. Za każdą pomoc będziemy wdzięczni. Do współpracy zapraszamy również lokalnych Artystów: wokalistów, wokalistki, grup taneczne, teatralne i innych. Niech to będzie święto nas wszystkich. Sprawmy by „Polickie Oskary 2019” były prestiżową imprezą, która wpisze się na zawsze w policki kalendarz imprez. Wszystkie osoby, który byłyby chętne do współpracy proszę o kontakt pod adresem e-mail adam@domjudy.pl

Do zobaczenia 10 maja!

Adam Balcerzak

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama

Proponowane artykuły