gminadobra.info

Nowy teren rekreacyjny w Dołujach

Od środy, 23 września br. jest już dostępny Teren Rekreacyjny przy ul. Pięknej w Dołujach, który otrzymał od Powiatowego Inspektora Budowlanego w Policach zezwolenie na użytkowanie.

Nowy teren rekreacyjny to przestrzeń dla wszystkich aktywnych użytkowników w różnym wieku. W ramach inwestycji powstało: boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej wraz z trybuną. Plac zabaw dla dzieci starszych i młodszych, małpi gaj, siłownia plenerowa wiaty rekreacyjne miejsce na ognisko jak i miejsca do gry w ping ponga oraz szachy. W ramach inwestycji przy terenie zrealizowano także miejsca parkingowe i nawierzchnie piesze. Wartość prac: 1 917 000,00 zł.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.