gminadobra.info

Otwarcie przedszkoli w Gminie Dobra

Podczas poniedziałkowego (11 maja br.) spotkania z dyrektorami szkół ustalono, iż decyzja o sukcesywnym otwarciu kolejnych oddziałów przedszkolnych i punktów przedszkolnych w szkołach podstawowych podjęta zostanie po ogłoszeniu nowych wytycznych przez Premiera RP Mateusza Morawieckiego.

Od 13 maja br. będą sukcesywnie otwierane placówki wychowania przedszkolnego na terenie gminy Dobra tj.:

  • oddział przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej w Bezrzeczu (1 grupa),
  • oddział przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej im. K. I. Gałczyńskiego w Dobrej (1 grupa),
  • oddział przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach (1 grupa),
  • oddział przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej im Przyjaciół Dzieci w Mierzynie (1 grupa).

Z powodu braku zainteresowania rodziców tylko oddział przedszkolny w Publicznej Szkole Podstawowej w Rzędzinach nie zostanie otwarty od 13 maja br.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.