gminadobra.info

Otwarte ogrody w gminie Dobra – odc. 2

Zapraszamy na drugi odcinek programu „Otwarte ogrody”, w którym pokazujemy prywatne ogrody w gminie Dobra, rozmawiamy z właścicielami o ich pasjach, o przepisach na piękny, ekologiczny ogród, o jadalnych kwiatach i dzikich roślinach. W kolejnym odcinku odwiedziliśmy piękny ogród Pani Wiesławy z Dobrej.

Zapraszamy do zgłaszania do projektu swoich ogrodów. Z przyjemnością przyjedziemy do Państwa z kamerą i nie zawahamy się jej użyć. Oczywiście zachowamy wszystkie zasady bezpieczeństwa. Zgłoszenia można przesyłać na adres otwarteogrodydobra@gmail.com

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.

Reklama

Proponowane artykuły