gminadobra.info

Otwarte ogrody w gminie Dobra

Zapraszamy na drugi odcinek programu Otwarte ogrody, który zostanie wyemitowany w sobotę 30 maja o godz. 10.00 w TV News 24, na portalu powiatpolicki.info oraz na stronie fb Stowarzyszenia Carpe diem.

Pierwszy odcinek programu, a w nim ogród Pani Magdy z Dobrej.

W programie pokażemy piękny ogród na Chabrowej, z oczkiem wodnym i kaskadą, zatańczymy z niebanalnymi partnerami i podzielimy się pomysłem na wykonanie biżuterii ogrodowej. Kurs tańca ogrodowego poprowadzi trener tańca, konferansjer i wodzirej Sylwester Sołtysiak z „JSS”, a warsztaty rękodzielnicze florystka, instruktor i egzaminator OKE, Mira Kwaśniewska z pracowni „Maciejka”.

Za piękne ujęcia, montaż i muzykę odpowiedzialny jest Wojtek Trukszyn z TF Studio. Zaprosimy też Państwa do udziału w konkursie z nagrodami oraz do wsparcia akcji charytatywnej na rzecz dziesięciomiesięcznego Frania Kępy chorego na SMA. Serdecznie zapraszamy na odcinek „Tylko mnie poproś do tańca”.

Zapraszamy do zgłaszania do projektu swoich ogrodów. Z przyjemnością przyjedziemy do Państwa z kamerą i nie zawahamy się jej użyć. Oczywiście zachowamy wszystkie zasady bezpieczeństwa. Zgłoszenia można przesyłać na adres otwarteogrodydobra@gmail.com

Na program „Otwarte ogrody” zapraszają Stowarzyszenie Carpe diemTV News oraz nasze portale powiatpolicki.info i gminadobra.info

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.