gminadobra.info

Pierwsze zajęcia Jogi dla mieszkańców gminy Dobra

Zapraszamy na pierwsze zajęcia jogi online dla mieszkańców gminy Dobra. „Zajęcia pozwolą nam wyciszyć umysły, przy okazji zrelaksować i wyrzeźbić nasze ciała” – zachęca do udziału trenerka jogi Wioletta.

Pomysłodawcą wznowienia zajęć dla mieszkańców, które odbywały się przed wprowadzeniem stanu epidemii, jest Wójt Gminy Dobra. Zajęcia fitness i jogi online będziemy publikować 2 razy w tygodniu, we wtorki i czwartki o godz. 18:00. Treningi można też oglądać na stronie TV News na Facebooku oraz kanale Gminy Dobra w serwisie YouTube. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.