gminadobra.info

Pierwszy Mobilny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny

Wójt Gminy Dobra informuje, że 7 października br. w godzinach 1500-1700, przy budynku Urzędu Gminy Dobra (Wydział ds. Komunalnych i Inwestycji) ul. Graniczna 24a, uruchomiony zostanie Mobilny Punkt Informacyjno-Konsultacyjny.

Dyżur Punktu będzie skoncentrowany na informowaniu o znaczeniu Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobra i wyjaśnianiu założeń opracowania w oparciu m.in. o posiadany bilans oraz pozyskaniu oczekiwań i potrzeb mieszkańców w kontekście opracowania Studium.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.