gminadobra.info

Piotr Madrak Mistrzem Europy

W dniach 14-15 grudnia ub.r w Gliwicach odbyły się się Mistrzostwa Europy JU JITSU NOGI NE WAZA oraz Polish Open 2019r. W Arenie Gliwice pojawił się również Piotr Madrak. Zgodnie z harmonogramem w sobotę wystartował w Polish Open 2019 które odbywały się w kimonach.

Do pierwszej walki Piotr przystąpił około 10.00. w tym turnieju odbył trzy walki. Z czego dwie pierwsze skończył przed czasem, zakładając tzw. „balachę”. Natomiast ostatnią w pełnym dystansie wygrywając 13:0. Pierwszy dzień i Polish Open 2019 Piotr Madrak kończy na I miejscu.
W dniu następnym zawodnik Hulk Team Police przystąpił do Mistrzostw Europy NOGI NE WAZA.

Należało wstać wcześnie bo już o godzinie 9.00 rozpoczynał swój start w hali Arena Gliwice. Najpierw rozgrzewka i w skupieniu przystąpienie do walk. W niedzielę Piotr stoczył 2 walki w połączonej kategorii U14 -50 kg i -55 kg. Pierwszą walkę wygrał przed czasem stosując zw. przeprost ręki drugą walkę wygrywając 11:0 z dobywając tytuł Mistrza Europy nie oddając żadnego punktu.

Razem z Piotrem na zawody do Gliwic pojechało również jeszcze 3 zawodników Polickiego Hulk Team Police należy podkreślić że wszyscy wrócili z medalami . Zdobywając łącznie 7 medali. Z czego 2 złota i dwa srebra z Mistrzostw Europy oraz z Polish Open trzy złote medale.

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.