gminadobra.info

Placówek wychowania przedszkolnego otwierane od 13 maja br.

Od 13 maja br. r. planowane jest sukcesywne otwieranie placówek wychowania przedszkolnego na terenie gminy Dobra.

Podczas wtorkowego (5 maja br.) spotkania ustalono, iż dyrektorzy szkół podstawowych, w których funkcjonują placówki wychowania przedszkolnego będą kontaktować się z rodzicami dzieci w celu zebrania deklaracji woli uczestnictwa w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych od dnia 13 maja br.

Zgodnie ze stanowiskiem Ministerstwa Edukacji Narodowej pierwszeństwo mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służ mundurowych i socjalnych, pracowników handlu realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Szczegółowe informacje uzyskać można w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Dobra:

  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu, tel. 91 439 17 31;
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. K.I. Gałczyńskiego w Dobrej, tel. 91 311 33 92;
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Dołujach, tel. 91 311 88 20;
  • Publiczna Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie tel. 91 483 13 40;
  • Publiczna Szkoła Podstawowa w Rzędzinach, tel. 91 311 24 39.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.