gminadobra.info

Podpisanie umowy w ramach Konkursu „Aktywna gmina. Aktywne osiedle. Aktywne sołectwo”

28 września pomiędzy Gminą Dobra a Województwem Zachodniopomorskim podpisana została umowa w sprawie udzielenia pomocy finansowej w ramach Konkursu Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego „Aktywna gmina. Aktywne osiedle. Aktywne sołectwo”.

Województwo udziela Gminie pomocy finansowej w formie dotacji celowej z przeznaczeniem na realizację projektu „Doposażenia placu zabaw”. Dotację tą otrzymuje Sołectwo Bezrzecze, za bardzo wysoką frekwencję podczas drugiej tury wyborów prezydenckich, która wyniosła pond 83,11%.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.