gminadobra.info

Powiat Policki „Promotorem Honorowego Krwiodawstwa”

Powiat Policki został wyróżniony odznaką „Promotor Honorowego Krwiodawstwa”. Odznaka została przyznana przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie, w związku z organizacją przez Powiat Policki „Powiatowego Tygodnia Czerwonej Krwinki”.

To wyróżnienie jest dla nas zachętą do dalszego działania w tych obszarach – mówi Halina Michalak Zastępca Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Obywatelskich.

Tegoroczna edycja „Powiatowego Tygodnia Czerwonej Krwinki” odbyła się już po raz piąty. Wydarzenie jest organizowane przez Powiat Policki we współpracy ze Stowarzyszeniem Honorowych Dawców Krwi RP Klub HDK w Policach. Partnerami wydarzenia są Gmina Police, Gmina Dobra, Gmina Kołbaskowo, Gmina Nowe Warpno i Zespół Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach.

Mateusz Frąckowiak
Starostwo Powiatowe

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama