gminadobra.info

Rozpoczęło się układanie masy asfaltowej

W związku ze znacznie zmniejszonym obecnie ruchem pojazdów nastąpiły zmiany w harmonogramie inwestycji budowy ścieżki rowerowej i przebudowy skrzyżowania ulic Lipowa i Słoneczna w Wołczkowie.


W dniu 2 kwietnia rozpoczęło się układanie ścieralnej warstwy masy asfaltowej na rondzie w Wołczkowie. Prace prowadzone będą z utrzymaniem ruchu samochodowego, a pracownicy wykonawcy będą ręcznie sterowali ruchem. W kolejnych dniach, w przypadku odpowiednich warunków atmosferycznych, planowane jest ułożenie warstwy ścieralnej na kolejnych odcinkach przebudowywanej jezdni ulicy Lipowej. Zgodnie z założeniami do Świąt Wielkanocnych planowane jest zakończenie prac bitumicznych w obrębie prowadzonych prac w Wołczkowie.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.