gminadobra.info

Ruszyło głosowanie do Budżetu Obywatelskiego

W piątek 25 października br. ruszyło głosowanie do Budżetu Obywatelskiego na rok 2020 i potrwa do 18 listopada br. do godziny 15:00. Łącznie projektów dopuszczonych do głosowania jest 30. Wśród nich jest 17 projektów inwestycyjnych oraz 13 nieinwestycyjnych. Podczas głosowania wybieramy jeden projekt nieinwestycyjny oraz dwa inwestycyjne. Swoje głosy można oddawać na projekty z terenu całej Gminy.

Głos na wybrany projekt można oddać na dwa sposoby:

– poprzez wypełnienie aktywnego formularza na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego adres: www.dobraszczecinska.budzet-obywatelski.org i potwierdzenie głosu za pomocą kodu sms otrzymanego na telefon komórkowy. Z jednego numeru komórkowego możliwe jest potwierdzenie maksymalnie 3 głosów lub,

– przez odbiór kart do głosowania i bezpośredni akt głosowania w pokoju nr 11 w budynku Urzędu Gminy Dobra przy ulicy Szczecińskiej 16a, po okazaniu dokumentu tożsamości.

Jednocześnie przypominamy, że osoby niezameldowane w Gminie Dobra do dnia 25 października 2019 r., ale zamieszkujące na terenie Gminy Dobra mogą zagłosować wyłącznie w formie papierowej.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.

Reklama