gminadobra.info

Środki ochrony indywidualnej dla AGMED-u i Domu Seniora w Rzędzinach

W piątek, 24 kwietnia br. przekazano Centrum Medycznemu AGMED Przychodnia Medycyny Rodzinnej w Mierzynie i Dobrej środki ochrony indywidualnej i środki do dezynfekcji. 

Do przychodni trafiło 20 kombinezonów ochronnych, 1000 maseczek chirurgicznych, 1000 sztuk rękawiczek jednorazowych ( nitrylowych )  i 10 l płynu dezynfekującego.  Do Domu Seniora „Wiejskie Klimaty” w Rzędzinach trafiła pierwsza partia w ilości 5000 sztuk rękawiczek jednorazowych (nitrylowych). Kolejne 5000 sztuk rękawiczek zostało zamówione. Zgodnie z komunikatem Wójta Gminy Dobra z dnia 22 kwietnia br. na zapytanie dotyczące potrzeb materiałowych odpowiedziały CM AGMED i Dom Seniora „Wiejskie Klimaty” w Rzędzinach. Ustalono zakres niezbędnych potrzeb i dokonano zakupów. 

Działania te mają na celu pomoc służbom medycznym na terenie Gminy Dobra w tym trudnym czasie.  

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.

Reklama

Proponowane artykuły