gminadobra.info

Stypendia Wójta Gminy Dobra dla uczniów szczególnie zdolnych wręczone

W ubiegły czwartek, 18 października br. w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbyło się uroczyste wręczenie przez Wójta Gminy Dobra Teresę Dera oraz Przewodniczącego Rady Gminy Dobra Bartłomieja Milucha stypendiów Wójta Gminy Dobra dla uczniów szczególnie zdolnych za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2017/2018.

W tym roku wpłynęło ogółem 60 wniosków. Rozpatrzono pozytywnie 38 wniosków, natomiast 22 wnioski nie spełniały kryteriów określonych w uchwale Nr XXXIII/455/2014 Rady Gminy Dobra z dnia 29 maja 2014 r.  w sprawie określenia zasad przyznawania stypendium Wójta Gminy Dobra dla uczniów szczególnie zdolnych.

Stypendia Wójta Gminy Dobra  dla uczniów szczególnie zdolnych w roku szkolnym 2017/2018 otrzymali: Karina Błaszczak; Dawid Bojanowski; Kalina Borowicz; Daniel Brzozowski; Antoni Cypryjański; Jędrzej Cypryjański; Oskar Dąbkowski; Damian Dąbrowski; Norbert Dąbrowski; Andrzej Dębniak; Michał Dębniak; Natalia Drzazga; Cezary Galiński; Wiktor Janda; Alicja Jaworek; Bartosz Jaworek; Nina Kowalska; Julia Łubniewska; Kornelia Madeła; Patrycja Maj; Michał Mrozicki; Jakub Niedziółka; Maja Olszanowska; Piotr Perzyński; Jakub Pikulski; Miłosz Pluciński; Piotr Przepiórski; Krzysztof Rogowski; Zuzanna Rogowska; Ireneusz Sagan; Karol Skiba; Kacper Staroń; Aleksandra Stelmaszczuk; Oliwia Typek; Michał Waszkiewicz; Maria Wesołowska; Aleksandra Wojciechowska; Gabriela Vykysala

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w następnych latach.

Joanna Hrabska, Kierownik ZEAS w Dobrej

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.