gminadobra.info

Teren rekreacyjny w Wołczkowie otwarty

W ubiegły piątek, 16 sierpnia br. został otwarty teren rekreacyjny w Wołczkowie przy ul. Lipowej. Prace przy budowie terenu rekreacyjnego w Wołczkowie rozpoczęły się w czerwcu 2018 roku i zakończyły po 12 miesiącach.

Mieszkańcy Wołczkowa i okolic mogą korzystać między innymi z zewnętrznej siłowni, boiska wielofunkcyjnego do siatkówki, koszykówki, tenisa ziemnego i kometki oraz miejsca do gry w „bule”. Na najmłodszych czeka plac zabaw z różnymi urządzeniami zabawowymi.

W kompleksie tym jest również budynek z szatniami i toaletami oraz miejsce na organizację festynów.

Wartość inwestycji wyniosła 1,4 mln złotych. Wykonawcą inwestycji była szczecińska firma Global Sp. z o.o. Sp. k., a inwestorem Gmina Dobra.

Teren rekreacyjny w Wołczkowie otwarty jest codziennie w godzinach od 9:00 do 21:00.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.

Reklama