gminadobra.info

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy

W ubiegłą sobotę, 29 lutego br. w sali gimnastycznej PSP w Mierzynie odbył się już po raz dwunasty Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn z terenu gminy, które zostały rozlosowane do dwóch grup. W każdej drużynie na parkiecie musiała grać przynajmniej jedna zawodniczka.

Po rozegraniu spotkań eliminacyjnych po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów, a trzecie drużyny z obu grup rozegrały mecz o miejsca 5-6.

Piąte miejsce w turnieju wywalczyła drużyna LZS Buk pokonując 2:1 LZS Skarbimierzyce, a w meczu o 3 miejsce LZS Dobra pokonał reprezentację Mierzyna 2:1. Mistrzem gminy Dobra została drużyna OSP Wołczkowo, która w finale pokonała reprezentację Bezrzecza 2:0.

Najlepszą siatkarką turnieju została wybrana p. Agnieszka z reprezentacji Mierzyna, a najlepszym zawodnikiem został p. Patryk z drużyny Wołczkowa. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorami imprezy był Przewodniczący Rady Gminy Dobra – Pan Bartłomiej Miluch oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

Serdecznie podziękowania kierujemy do Dyrekcji PSP w Mierzynie za udostępnienie sali gimnastycznej.

Jerzy Trędowicz

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.