gminadobra.info

VI Inwazja Morsujących Mikołajów

LZS z Dobrej rok temu wysłało do Świnoujścia bardzo mocną ekipę morsów.

Zarząd Koła LZS Dobra zaprasza wszystkich chętnych do wspólnej zabawy i wyjazdu na VI Inwazję Morsujących Mikołajów, która odbędzie się 7 grudnia na świnoujskiej plaży przy Centrum Ratowników. Zapraszamy chętnych do zapisywania się i wyjazdu z nami na tą świetną cykliczną imprezę. Szczegóły i bliższe informacje u organizatora Andrzeja Grochowskiego tel. 691-894-231.

Morsy z Dobrej dobrze wiedzą, że zimna woda zdrowia doda
DJ

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama