gminadobra.info

Warsztaty kosmetyków naturalnych

Ten, kto kiedyś przyjrzał się składowi drogeryjnych kosmetyków wie, dlaczego lepiej unikać większości z nich. Dlatego my nauczymy się robić je samodzielnie! Stworzymy ekologiczne kosmetyki najwyższej jakości, bez konserwantów, parabenów i innych szkodliwych substancji.

Poznamy proste i sprawdzone receptury tworzenia kosmetyków, które opierają się na ekologicznych składnikach. Na warsztatach odkryjemy świat naturalnej pielęgnacji, poznamy zarówno teorię jak i praktykę.

Warsztaty stworzone są dla osób ciekawych świata, poszukujących i otwartych. Uczestnicy nauczą się, w jaki sposób z produktów dostępnych w kuchni lub okolicznych sklepach stworzyć niezwykłe kosmetyki pielęgnacyjne i niebanalne prezenty dla bliskich lub dla siebie. Poznają sekrety naturalnych źródeł piękna i radości. Stworzą własne kosmetyki, dostosowane do potrzeb i preferencji. Będą mieli okazję i sposobność do zabawy zapachem, kolorem, a nawet smakiem.

Zajęcia opuścimy z gotowym zestawem kosmetyków, a także odpowiednimi recepturami

Miejsce warsztatów: ZUL, ul. Śliczna 4, Mierzyn
Termin: 13-14 lipca 2019
Koszt: 220 zł
zapisy: tel. 506533449
mail: zachodniopomorskiul@wp.pl, sekretariat.zul@gmail.com

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama