gminadobra.info

Wójt Gminy Dobra dziękuje mieszkańcom [FILM]

„Bardzo dziękuję tym, którzy docenili mój wieloletni wysiłek i serce, które wkładam w rozwój naszej gminy. Wasze wsparcie było i jest dla mnie ogromnym zaszczytem oraz znakiem jedności. Mam też nadzieję, że swoją dalszą pracą i jej efektami będę przekonywała do siebie i swoich współpracowników kolejne osoby” – podziękowała po referendum mieszkańcom Wójt Gminy Dobra Teresa Dera. Mieszkańcy, współpracownicy i radni zrobili dzisiaj niespodziankę Wójt i pogratulowali jej wyników referendum przed Urzędem Gminy Dobra.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.