gminadobra.info

Wołczkowo/Bezrzecze walczyło do końca

Policzanie prowadzili z Wołczkowem 2:0, ale ambitni gospodarze zdołali doprowadzić do remisu. Foto: Ariel Szydłowski

W meczu XXIV kolejki B Klasy Chemik II Police zremisował na wyjeździe z Wołczkowo/Bezrzecze 2:2. W innych spotkaniach z udziałem naszych drużyn Tanowia pokonała na wyjeździe Czarnych Szczecin 2:1, a Zryw Kołbaskowo wygrał u siebie 3:0 z Hanzą Goleniów.

Chemicy mimo sporej przewagi długo nie potrafili zdobyć bramki. Wreszcie w 33 minucie na prowadzenie wyprowadził policzan Dominik Lis. Gdy w drugiej połowie Rudnik podwyższył na 2:0 wydawało się, że komplet punktów pojedzie do Polic.

Pilkarze z Wołczkowa nie zamierzali się jednak poddawać. Najpierw w 85 minucie zdobyli bramkę kontaktową, a na minutę przed końcem spotkania pięknym strzałem z dystansu Bartosz Kwiecień doprowadził do remisu.

Wołczkowo/Bezrzecze – Chemik 2:2 (0:1)

Bramki: Kuś 85, Kwiecień 89 – Lis 33, Rudnik 55

Chemik: Serdyński – Lis, Kraśnicki, Kadrzyński, Lavryk, Jasik, Felicki, Staszewski, Wypych (71 K. Białek), Rembisz, Rudnik.