gminadobra.info

Wraca ruch wahadłowy w Wołczkowie

W środę, 8 stycznia br. wznowione zostaną prace przy budowie ścieżki rowerowej Dobra-Głębokie. Usuwana będzie kolizja związana z ułożoną siecią gazową i kontynuowane będą prace przy przebudowie odcinka drogi w rejonie skrzyżowania ulic Słonecznej i Lipowej w Wołczkowie.

Tym samym od tego dnia, tj. 8 stycznia br. zostanie ponownie wprowadzony całodobowy ruch wahadłowy. W związku z powyższym uprasza się mieszkańców, o w miarę możliwości, planowanie swoich podróży z uwzględnieniem występujących utrudnień oraz prawidłowy i ostrożny przejazd przez plac budowy.

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.