gminadobra.info

Zapowiada się emocjonujący i obfity w atrakcje wieczór!

Dasz się ponieść czarowi Nocy Świętojańskiej? Będą tańce boso na pisaku w rytm bębnów, porywające widowisko z ogniowym pokazem, dużo fantastycznej muzyki i wspólne PUSZCZANIE WIANKÓW NA WODY Zalewu Szczecińskiego.

Tego wieczoru odbędzie się koncert muzyki folkowej. Gość specjalny zahipnotyzuje nas i porwie do zabawy. VIKLINOVA zagra dla nas podczas tegorocznej NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ! Porwą nas w fanstatyczną FOLKOWĄ podróż. Tylko u nas… tylko w tę NOC… Zespół VIKLINOVA tworzy własne kompozycje, w których odwołuje się do tradycyjnej muzyki wokalnej i instrumentalnych z różnych części Polski.

Skład zespołu: Patryk Walczak – akordeon,

Patrycja Napierała – instrumenty perkusyjne

Jacek Mazurkiewicz – kontrabas,

Karolina Matuszkiewicz – śpiew, fidele kolanowe, skrzypce

Widowisko świętojańskie i FIRESHOW

To już tradycja. O 11 lat Teatr Elipsa z polickiego MOK-u, przygotowuje widowisko teatralne z okazji Nocy Świętojańskiej. W tegorocznym spektaklu wystąpią:

– młodzi aktorzy z Teatru Elipsa z polickiego MOK-u, prowadzeni przez Aleksandrę Słowińską, grupa bębniarska z Pałacu Młodzieży w Szczecinie, prowadzoną przez Ryszard Dziubak, tancerze z grupy Afro Dance Magdaleny Prieditis.

W programie wiele niespodzianek!

Zaczniemy SATROPOLSKIMI konkursami z udziałem publiczności i akcją „plećmy wianki w świętojanki”. Każdy będzie mógł skomponować swój wianek, upleść, a następnie puścić go na wodę, zgodnie ze staropolskim obrzędem.

Ale to jeszcze nie wszystko. Wieczór rozświetli wspaniały FIRESHOW w wykonaniu znakomitego kuglarza, cyrkowca Kamila Małeckiego.

Tylko u nas… tylko w tę NOC. 23 czerwca 2019, od godz. 15:00. plaża Trzebież.

Aleksandra Słowińska
MOK Police

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.