gminadobra.info

Żeglarska przygoda na wyciągnięcie dłoni

Centrum Żeglarskie prowadzi nabór do Reprezentacji Szczecina w The Tall Ships Races 2019. Kto chce zostać wilkiem morskim może też sprawdzić się w roli oficera łącznikowego podczas Dni Morza.

Od 12 do 16 czerwca przy szczecińskich nabrzeżach zacumują najpiękniejsze żaglowce i jachty z całej Europy w ramach wydarzenia Sail Szczecin – Dni Morza 2019, XIII Zlot Oldtimerów. 

– Jak co roku chcemy zaprosić do współpracy wolontariuszy – oficerów łącznikowych – mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego. – Szukamy osób, które są pełnoletnie, znają przynajmniej język angielski w stopniu komunikatywnym, są całkowicie dyspozycyjne w dniach 12 – 16 czerwca, nie boją się nowych wyzwań, są otwarte na nowe działania, wykazują się odwagą, odpowiedzialnością, elastycznością, kreatywnością, otwartością oraz zaangażowaniem podczas wykonywania powierzonych im zadań.

Na stronie Centrum Żeglarskiego (www.centrumzeglarskie.pl) znajduje się deklaracja oraz regulamin. Należy deklarację wydrukować, wypełnić i podpisać wraz ze wszystkimi załączonymi do niej zgodami. Następnie należy dostarczyć dokumenty do Centrum Żeglarskiego drogą pocztową, poczty elektronicznej lub osobiście.

Dołącz do Reprezentacji Szczecina podczas TTSR 2019Przypominamy, że do końca kwietnia trwa rekrutacja do Reprezentacji Szczecina 2019 na regaty The Tall Ships Races. Organizatorzy poszukują 80 reprezentantów, którzy stworzą zgraną, szczecińską załogę i popłyną na Fryderyku Chopinie, Darze Szczecina, Zrywie i Urtice.

Tegoroczne regaty rozpoczynają się w duńskim Aalborgu, następnie załogi płyną do norweskiego Fredrikstad i przez Hanstholm do Bergen i Aarhus. Regaty będą odbywać się w dwóch etapach – I etap – 03-17.07.2019 r. [Aalborg (Dania) – Fredrikstad (Norwegia) – Hanstholm (Dania)] oraz II etap – 17.07-04.08.2019 r. [Hanstholm (Dania) – Bergen (Norwegia) – Aarhus (Dania)].

W rejsie mogą uczestniczyć zarówno ci, którzy jeszcze nigdy nie pływali na jachtach, jak i osoby z doświadczeniem żeglarskim. Aby popłynąć w niezapomnianą przygodę trzeba mieć ukończone 15 lat, umieć pływać wpław oraz znać języki obce – zwłaszcza angielski w stopniu komunikatywnym.

Nabór odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.ttsr.eu zakładka rekrutacja. 

Zostaw komentarz

gminadobra.info

gminadobra.info

Jesteśmy serwisem informacyjnym niezależnym od nurtów politycznych i interesów jednostek. Publikujemy o tym, jak poszczególne decyzje władz Gminy Dobra wpływają na życie mieszkańców, ale też i o sprawach dnia codziennego mieszkańców gminy.

Reklama