gminadobra.info

Zmiana przystanków autobusowych w Dobrej i Wołczkowie

Wykonawca robót na zdaniu „Budowa infrastruktury komunikacyjnej, w tym trasy rowerowej łączącej m. Dobra z węzłem przesiadkowym Głębokie w Szczecinie wraz z promocją rozwiązań alternatywnych wobec transportu indywidualnego (2020)” Eurovia Polska S.A. informuje, iż w dniu 10.03.2020 r. zostaną przestawione następujące przystanki autobusowe:

  1. Miejscowość Dobra przystanek o nazwie „Dobra Spacerowa” kierunek Dobra – tymczasowy przystanek wraca na nową docelową zatokę autobusową
  2. Powraca przystanek „Lawendowa” w miejscowości Dobra przy zakładach „Noratel” na nową docelową zatokę autobusową 
  3. Przystanek w Wołczkowie „Piaskowa n.ż.” zostanie przesunięty w kierunku boiska o 50m na tymczasowy wykonany z płyt drogowych

Zostaw komentarz

Grzegorz Świstak

Grzegorz Świstak

Redaktor naczelny gazety oraz serwisu gminadobra.info . Dziennikarz z ponad 25 letnim stażem. Pasjonat dziejów Pomorza Zachodniego. Członek klubu morsów. Odnajduje spokój w pieszych wycieczkach, zawsze z aparatem w dłoni. Obecnie student Uniwersytetu Szczecińskiego, na kierunku pisarstwo. Mieszka w Szczecinie.